O ZNAČCE - Jaguar švýcarské hodinky

Přejít na obsah
O ZNAČCE
Značka Jaguar byla založena hodinářem Peterem Haasem v roce 1938 ve Švýcarsku. Vášeň pro přesnost a smysl pro nejjemnější detaily byly více než 70 let pilířem kolekce hodinek značky Jaguar. Značka již od svých počátků kladla důraz na dokonalost a výjimečnost svých hodinek. Stejně jako divoká šelma, jejíž jméno nese značka ve svém názvu, byly hodinky Jaguar vždy inspirovány elegancí a sílou. V roce 1989 se síla a zkušenosti značky Jaguar staly součástí skupiny Festina Group.

Jaguar je značka pro fanoušky nejnáročnějších hodinářských  výrobků, hledajících kvalitu, exkluzivitu a jedinečnost. Vášeň pro přesnost a pečlivost jsou patrné v každém detailu hodinek Jaguar, vyrobených podle přísných standardů švýcarské kvality. Díky kvalitní výrobě, technologickým inovacím a jedinečnému designu každého kusu hodinek mají každé švýcarské hodinky Jaguar punc jedinečnosti.

Festina Group je jedním z mála celosvětově rozšířených, hodinářských seskupení, pokrývajících všechny úrovně výroby hodinek. Díky tomu je tato skupina schopná dodržovat jedinečnou kvalitu svých standardů a úspěšně setrvávat na vysoké pozici mezi nejúspěšnějšími světovými výrobci hodinek. Jaguar má ideální schopnosti a technologie k navrhování a výrobě kompletních hodinek, včetně všech mechanických částí, což je jedinečnou konkurenční výhodou na trhu. Dědictví značky je průběžně obohacováno politikou neustálého vývoje nových produktů, což je jedním ze základních kamenů obchodní strategie skupiny Festina Group.

Návrat na obsah