DÁMSKÉ HODINKY - Hodinky Jaguar

HLAVNÍ MENU
HLAVNÍ MENU
FIREMNÍ E-SHOP
Přejít na obsah
DÁMSKÉ HODINKY JAGUAR
CLAIR DE LUNE
Švýcarské hodinky Jaguar z této kolekce jsou plné přitažlivosti a vkusné elegance. Hodinky jsou určeny pro jakoukoliv příležitost. Ať jste již ve společnosti, na večírku, na pracovní schůzce nebo na kávě s kamarádkou. Tento šperk podtrhne vaší image. Hodinky mají číselník oválného tvaru a některé modely mají lunetu osázenou zirkony. Číselník je zdoben motivem dorůstajícího měsíce a je vykládán perletí. Hodinky mají kvalitní kožený řemínek a disponují vodotěsností 5 ATM. Švýcarská kvalita, unikátní styl a vzhled, to je dokonalý šperk pro moderní ženu.
WOMAN
Švýcarské hodinky Jaguar z kolekce Woman jsou elegantním doplňkem moderní ženy. Hodinky jsou určeny pro mimořádné příležitosti, kde záleží na každém detailu, aby osobnost ženy dokázala správně vyniknout. Návštěva opery, důležité společenské události, či důležitá setkaní v rámci businessu. Tento mimořádný doplněk pomůže rozvinout Vaši osobnost naplno! Hodinky mají kulatý číselník a některé modely mají lunetu osázenou zirkony  azirkony najdete i jako indexy na čísleníku, jehož provedení je od vykládáaní perletí až po různé barevné varianty. Hodinky v kolekci Woman jsou doplněny tahem z ušlechtilé oceli nebo kaučukovým páskem a disponují vodotěsností 20 ATM. Některé z modelů jsou provedeny ve verzi bicolor.
COSMOPOLITAN
Tato kolekce je určená pro ženy, které dávají přednost menšímu průměru číselníku. Tyto detailně propracované švýcarské hodinky jsou dostupné s kulatým nebo oválným číselníkem, s lunetou zdobenou zirkony nebo jen v provedení z ušlechtilé oceli. Na číselníku najdeme indexy v podobě arabských i římských číslic, nebo osazené zirkony. Kolekce Jaguar Cosmopolitan kombinuje elegantní odstíny zlata a růžového zlata s ušlechtilou ocelí a koženými řemínky. Hodinky jsou vybaveny safírovým sklíčkem a disponují vodotěsností 5 ATM.  
DAILY CLASS
Kolekce Daily Class je určena pro každodenní běžné používání a spojuje v sobě nevšední eleganci a ńekompromisní švýcarskou kvalitu. V kolekci najdeme hodinky s klasickým kulatým číselníkem a s indexy v podobě paprsků. Pouzdro je buď z ušlechtilé oceli v kombinaci s koženým řemínkem nebo z keramiky a je doplněno keramickým tahem. Hodinky mají safírové sklíčko a disponují vodotěsností 10 ATM.   
© 2022 | Janeba Time, s.r.o.  | obchod@janeba-time.cz | tel.:  +420 466 615 080
Návrat na obsah